NOVINKA! VÍKEND PRE ZDRAVÉ OČI I.  2.-4.11.2018 Modra - Harmónia

Úplné nový druh pobytu, ktorý je zameraný na zlepšovanie zraku prirodzenou cestou. Pobyt je vhodný pre rodiny s deťmi od 5 rokov.

Už teraz sa môžete tešiť, pretože počas pobytu získate mnohé inšpirácie a návody na to, ako si spolu môžete zlepšovať zrak úplne prirodzenou a hravou cestou. Čakajú nás hry, cvičenie, prechádzky a dokonca aj prechádzka po tme, ktorá je pre naše oči veľmi blahodárna. Okrem toho tiež cvičenie detskej jógy a tiež jógy pre dospelých. Tento víkend je plný zábavy, oddychu a pri tom sa  aj sa niečo veľmi hodnotné naučíte.

Už po víkende budete vo svojich očiach cítiť zmenu.

Všetko je zabezpečené: hodnotný program, ubytovanie aj strava. Vy sa nemusíte o nič starať, len užívať si krásny čas a zážitky so svojimi deťmi.

 

Čo vás na pobyte čaká?

Inšpirácia

Dozviete sa, ako môžete svoje oči používať šetrnejšie a ako ich uvolnňovať. Získate inšpirácie k tomu, ako zaradiť cvičenia do bežného života.

Montessori

Aj týmto druhom pobytu sa bude niesť posolstvo Marie Montessori a to hlavne: "Pomôž mi, aby som to dokázal sám."

Fantázia a tvorivosť

Naučíte sa lepšie používať svoju fantáziu a tvorivosť pre prácu a hru s deťmi.

Zábava a oddych

Hlavne sa pri tom všetkom dobre zabavíte a oddýchnete si.

Skúsené inštruktorky

Pobytu sú vedené milými inštruktorkami so vzdelaním v oblasti očnej terapie, detskej jógy, jógy pre dospeláých a Montessori pedagogiky.

Skvelí ľudia

Na pobytoch môžte stretnúť a spoznať veľa zaujímavých ľudí, vymeniť si skúsenosti. Vznikajú nové kamarátstva, medzi deťmi aj dospelými.

Pohodové ubytovanie

Ubytovanie v lone prírody s krásnym zázemím.

Dobrá strava

Kvalitná strava vo forme plnej penzie.

Celodenný program

Rôznorodý vzdelávací, zážitkový a zábavný program pre deti aj pre rodičov. Z víkendového programu si odnesiete vedomosti o tom, ako doma naďalaj dopriavať očiam potrebnú strarostlivosť.

Príroda

Krásne prostredie, stromy, lesy, lúky, čistý voňavý vzduch, voda.

Čas a zážitky s vašimi deťmi

Množstvo krásnych momentov, ktoré zažijete v hre a spojení s vašimi deťmi. Môžete spolu začať nový projek, čo vašu rodinu ešte viac spojí.

Rady, tipy, konzultácie.

Na pobytoch sa môžete spýtať na rady a tipy, ako zaradiť cvičenie očí do bežného života. Zdieľať Vaše skúsenosti a získať rady a skúsenosti iných.

Podrobnejšie informácie o pobyte:

Pozývame vás na tematický  pobyt pre rodičov, či starých rodičov a deti vo veku 5-12 rokov. Našou témou sú zravé oči prirodzenou cestou.  

Cieľom nášho pobytu  je naučiť celú rodinu, ako si jednoduchým a hravým spôsobom môžete pomôcť od únavy očí, napätia a zhoršeného zraku.

Tento víkend je prvým zo série troch víkendov. Je možné ho absolvovať samostatne, odporúčame však pre komplexnosť postupne absolvovať všetky tri víkendy. Prvý víkend je zamereaný na zoznámenie sa s tým, ako naše oči vlastne fungujú, uvoľnenie okohybných svalov, testovanie aktuálneho stavu, testovanie dominantného oka, podpora slabšieho oka.

V rámci programu pre vás pripravujeme:

  • Veselé pohybové aktivity v exteriéri aj v interiéri zamerané na uvoľňovanie očí.
  • Výukový blok na tému oči, vedený v štýle Montessori pedagogiky.
  • Cviky podporujúce slabšie oko.
  • Detskú jógu a jógu pre dospelých
  • Prechádzka po tme.
  • A mnoho ďalšieho... a hlavne veľa úprimného a radostného spoločného času vás a vašich detí.

Termín
2.-4.11.2018

Cena a objednávka

Pri zadávaní objednávky je potrebné v poli poznámka uviesť počet účastníkov a vek detí. 

Cena pobytu je rozdelená na dve časti a to:

  • Program 140 EUR 
  • Ubytovanie a strava: Dospelý: 76 EUR, dieťa do 12 rokov 63 EUR. Cenu za ubytovanie a stravu budete hradiť priamo hotelu, ktorý Vám zašle podklady k platbe 6 týždňov pred pobytom.

 

Miesto

Penzión Harmónia
Okružná č. 3173
900 01 Modra-Harmónia
web: www.penzionharmonia.com

 

Info
Erika Župová, mamapodsahrat@gmail.com,  +421917561699

O Lektorkách:

Erika Župová, zakladateľka Občianskeho združenia Mama poď sa hrať, v súčasnosti jeho riaditeľka a lektorka , v súčasnosti žije a pôsobí v Říčanoch.  Ako lektorka zážitkových pobytov pôsobí už siedmy rok, zároveň je lektorkou seminárov o Montessori pedagogike a tiež pôsobí v oblasti poradenstva pre zdravé oči. Matka sedemročného syna, ktorý je od narodenia silným zdrojom a inšpiráciou na hľadanie stále hodnotnejších spôsobov ako tráviť spoločný rodinný čas.

Lucie Vybíral Pastrňáková, Lektorka jógy a Pilatesovej metódy, v súčasnosti žije v Říčanoch, kde vedie kurzy Hatha jógy a Pilates pre dospelých, pôsobí ako externá lektorka v niekoľkých školách a škôlkach, kde pracuje s deťmi vo veku od dvoch rokov až po teenagerov. Prácu s dospelými vníma ako neustále sa rozrastajúcu rodinu založenú na synergickom prepojení otvorenosti, priateľstva a vzájomného zdieľania. Práca s deťmi predstavuje pre Luciu denné dobíjanie životnej energie s ďalekosiahlym presahom a inšpiráciou k práci na sebe, k znovuobjavovaniu už zabudnutého a k čírej radosti zo zážitku. 

 

Odporúčanie:
Prihláste sa čo najskôr, pokiaľ je ešte voľné miesto... 😉

Objednávkový formulár

Pri zadávaní objednávky je potrebné v poli poznámka uviesť počet účastníkov a vek detí.