Rodinné pobyty

Zážitkové pobyty s prvkami Montessori

Zážitkové pobyty Mama poď sa hrať sú skvelé miesto pre ponorenie sa do sveta vašich detí a spojenia s nimi. Miesto, kde spolu zažijete množstvo krásnych zážitkov, zábavy aj oddychu a miesto, kde sa mnohému naučia nie len deti ale aj rodičia.

Všetky pobyty majú zabezpečený zaujímavý program pre deti s rodičmi, ktorý je zážitkový, inšpiratívny a zábavný. Pobyty vždy prebiehajú v krásnom prírodnom prostredí a okrem hodnotného programu je zabezpečené ubytovanie a celodenná strava, takže sa rodičia nemusia o nič starať, len sa naladiť na svoje deti a užívať s radosti a spoznávania spolu s nimi.

Aktuálna ponuka pobytov a seminárov

VYPREDANÉ!!! HURÁ NA ZÁJEŽKU! 18.-21.8.2019

Pozývame vás po dlhšeh dobe na krásnu Záježovú, kde pre vás pripravujeme pobyt pre rodičov a deti  s prvkami Montessori. Inšpirácia, vzdelanie i zábava v prostredí krásnej Záježovej 18.-21.8.2019.

Už teraz sa môžete tešiť, pretože Záježovú poriadne ovoniame, popočúvame,  ochutnáme, ohmatáme a obzrieme si ju:) Budeme spoločne prebúdzať naše zmysly a dozviete sa pár trikov, ako si zachovať zdravé oči. Všetko samozrejme hravou a príjemnou formou.

Všetko je zabezpečené: hodnotný program, ubytovanie aj strava. Vy sa nemusíte o nič starať, len užívať si krásny čas a zážitky so svojimi deťmi.

Viac informácií a objednávka

VYPREDANÉ!!!ZÁJEŽOVÁ PRE ŽENY NA MATERSKEJ DOVOLENKE 27.-30.10.201

Milé ženy na materskej dovolenke, srdečne vás pozývame na pobyt, ktorý je vytvorený špeciálne pre vás. Záježová sa v čase od 27.10. do 30.10.2019 stane miestom, kde sa naplno budete môcť oddať len sebe a svojmu dieťatku. Čas sa na chvíľu stratí a bežnú realitu necháme doma. Naladíme sa na svoje vnútro, precítime dôležitosť svojho poslania a v kruhu žien si doprajeme vzájomnú podporu.

Tento pobyt je špeciálne len pre ženy a deti, s ktorými sú na materskej dovolenke. Program s deťmi vychádza s princípov Montessori pedagogiky. 

Už teraz sa môžete tešiť, pretože si doprajete čas len pre vzájomnú prítomnosť a tiež čas len pre seba:)  Budeme sa hrať, tancovať, tvoriť, spievať. A to všetko v prostredí nádhernej Záježovej.

Všetko je zabezpečené: hodnotný program, ubytovanie aj strava. Vy sa nemusíte o nič starať, len užívať si krásny čas a zážitky so svojimi deťmi.

Viac informácií a objednávka