Zážitkové pobyty s prvkami Montessori

Zážitkové pobyty Mama poď sa hrať sú skvelé miesto pre ponorenie sa do sveta vašich detí a spojenia s nimi. Miesto, kde spolu zažijete množstvo krásnych zážitkov, zábavy aj oddychu a miesto, kde sa mnohému naučia nie len deti ale aj rodičia.

Všetky pobyty majú zabezpečený zaujímavý program pre deti s rodičmi, ktorý je zážitkový, inšpiratívny a zábavný. Pobyty vždy prebiehajú v krásnom prírodnom prostredí a okrem hodnotného programu je zabezpečené ubytovanie a celodenná strava, takže sa rodičia nemusia o nič starať, len sa naladiť na svoje deti a užívať s radosti a spoznávania spolu s nimi.

Aktuálna ponuka pobytov a seminárov

Hurá na Zaježovú! 4.-8.8.2021

 

Opäť vás pozývame ne krásnu Zaježovú, tentokrát až na štyri noci:)

Vzdelávacie centrum Zaježová sa od stredy do nedele stane našim domovom a môžeme si spolu užiť pobyt pre rodičov a deti. Inšpirácia, vzdelanie i zábava v prostredí krásnej Zaježovej 4.-8.8.2021.

Už teraz sa môžete tešiť, pretože Záježovú si tentokrát vychutnáme obohatenú o tému starostlivosti o zrak a prirodzený, vedomý pohyb.

Budeme spolu skúmať svoje možnosti, baviť sa, užívať si krásnu prírodu a ľudskú blízkosť.

Všetko je zabezpečené: hodnotný program, ubytovanie aj strava. Vy sa nemusíte o nič starať, len užívať si krásny čas a zážitky so svojimi deťmi.

Viac informácií a objednávka