Semináre

O výchove

Tak ako pobyty, aj naše semináre sú zážitkového charakteru. Myslíme si totiž, že učenie zážitkom má tú najväčšiu silu a hodnotu. K tomu ešte pripojíme jeden krásny citát o učení od Marie Montessori:

"Edukácia nie je niečo, čo robí učiteľ, ale je to prirodzený proces, ktorý sa spontánne rozvíja v každej ľudskej bytosti. Dieťa sa neučí počúvaním učiteľa, ale prostredníctvom aktívnej skúsenosti, v priebehu ktorej pôsobí na svoje okolie."

A tak je to veru aj s nami dospelými:)

Pre ženy

Spokojná matka je základným a pevným piliérom celej rodiny. Preto sme pre vás v spolupráci s Be Woman z.s. pripravili jedinečný online seminár. V kľude a intimite domova si tak môžete v priebehu jedného mesiaca prejsť všetkými fázami svojho cyklu v sprievode hravých úloh, cvičení a meditácií. Ponoríte sa do svojej vnútornej ženy, ktorá sa skladá z dieťaťa, milenky, matky a priateľky a každá z jej častí potrebuje pozornosť a naplnenie.

Aktuálna ponuka pobytov a seminárov

Unikátny seminár v duchu známeho citátu Marie Montessori: „Čo prejde zmyslami, zostane v mysli“. V priebehu jedného dňa budete mať možnosť zažiť, aké to je, keď sa o princípoch pedagogiky nielen hovorí.
V kľude a intimite domova ťa budeme v priebehu mesiaca sprevádzať na ceste do tvojho vnútra. Naučíš sa milovať sama seba, porozumieš si, uvedomíš si svoje potreby, túžby a vášne a ďalej ich rozvinieš. Každý deň si nájdeš aspoň chvíľu, ktorú budeš venovať len sebe.