Letný rodinný pobyt na Kubasovej chalupe 27.8.-1.9.2018

LETNÝ RODINNÝ POBYT na Kubasovej chalupe 27.8.-1.9.2018

Krásny a veľmi obľúbený letný pobyt pre rodičov a deti do 12 rokov. Inšpirácia, vzdelanie i zábava v prostredí krásnej prírody 27.8.-1.9.2018. Témou pobytu je vznik Zeme a života na nej.

Už teraz sa môžete tešiť, pretože počas pobytu získate mnohé inšpirácie na trávenie času s dieťaťom, zahodíte bežnú realitu a môžete naplno využívať svoju fantáziu, objavíte svoje skryté tvorivé schopnosti a hlavne sa pri tom všetkom dobre zabavíte a oddýchnete si a aj sa niečo naučíte.
Všetko je zabezpečené: hodnotný program, ubytovanie aj strava. Vy sa nemusíte o nič starať, len užívať si krásny čas a zážitky so svojimi deťmi.

 

Čo vás na pobyte čaká?

Inšpirácia

Získate mnohé inšpirácie na trávenie času s vašimi deťmi.

Montessori

Nahliadnete do pedagogiky Márie Montessori a princípov vzájomne rešpektujúcej výchovy.

Fantázia a tvorivosť

Naučíte sa lepšie používať svoju fantáziu a tvorivosť pre prácu a hru s deťmi.

Zábava a oddych

Hlavne sa pri tom všetkom dobre zabavíte a oddýchnete si.

Skúsené inštruktorky

Pobytu sú vedené milými inštruktorkami s Montessori vzdelaním a skúsenosťami.

Skvelí ľudia

Na pobytoch môžte stretnúť a spoznať veľa zaujímavých ľudí, vymeniť si skúsenosti. Vznikajú nové kamarátstva, medzi deťmi aj dospelými.

Pohodové ubytovanie

Ubytovanie v zrekonštruovanom statku, ktoré vás chytí za srdce. Príjmené spoločné priestory na posedenie v interiéry aj exteriéry.

Dobrá strava

Zdravá a dobrá vegetariánska strava zabezpečená v podobe plnej penzie (3 jedlá denne) a pre deti navyše ešte aj desiata a svačina. Rodičia sa tak nemusia o jedlo vôbec starať, všetko je zabezpečené.

Celodenný program

Rôznorodý vzdelávací, zážitkový a zábavný program pre deti aj pre rodičov.

Príroda

Krásne prostredie, stromy, lesy, lúky, čistý voňavý vzduch, voda, zvieratká.

Čas a zážitky s vašimi deťmi

Množstvo krásnych momentov, ktoré zažijete v hre a spojení s vašimi deťmi.

Rady, tipy, konzultácie k výchove

Na pobytoch sa môžete spýtať na rady a tipy, ako si lepšie poradiť s Vašimi deťmi pri ich výchove. Zdieľať Vaše skúsenosti a získať rady a skúsenosti iných.

Podrobnejšie informácie o pobyte:

Pozývame vás na tematický  pobyt pre rodičov, či starých rodičov a deti vo veku 1-12 rokov. Našou témou bude vznik Zeme a života na nej. Získate mnohé inšpirácie na trávenie času s dieťaťom, naučíte sa používať svoju fantáziu, objavíte svoje skryté tvorivé schopnosti a hlavne sa pri tom všetkom dobre zabavíte a oddýchnete si.  

Cieľom nášho pobytu  je vytvoriť  pre rodičov počas týchto dní atmosféru, v ktorej sa budete môcť čo najviac naladiť na samých seba, a tým aj na svoje deti. Pretože len skutočne naladený rodič dokáže uveriť svojej intuícii, zahodiť všetok stres , očakávania, starosti a byť naplno so svojimi deťmi.

A keď zahodíme stres a očakávania, dokážeme byť tu a teraz, a to je presne to miesto, kde sú naše deti.

Ubytovaní budeme na Kubasovej chalupe v krásnom a kľudnom prostredí Orlických hôr. Tento zrekonštruovaný statok má neopakovateľnú atmosféru a spolu s príjemným personálom a dobrým jedlom je ideálnym miestom pre rodinnný pobyt:)

V rámci programu pre vás pripravujeme:

 • Veselé pohybové aktivity v exteriéri aj v interiéri.
 • Výuková Elipsa v štýle Montessori - spoznávanie a učenie sa nového pre deti zábavnou interaktívnou formou z rôznych oblasti života.  Každý deň iná téma.
 • Detskú jógu a jógu pre dospelých
 • Tvorivé umelecko-výtvarné dielničky s množstvom zábavy.
 • Spoznávanie okolia.
 • Konzultácie z oblasti výchovy.
 • A mnoho ďalšieho... a hlavne veľa úprimného a radostného spoločného času vás a vašich detí.
 • Večerný program pre rodičov 

Termín
27.8.-1.9.2018

Cena a objednávka

Cena pobytu pre rodinu je závislá najmä od počtu a veku osôb, ktoré sa pobytu zúčastnia. Nižšie uvádzame vekové kategórie a stručný popis rozsahu služby. Aktuálna cena je uvedená nižšie v rámci objednávkového formuláru.

 • Dieťa 0-1 rok (Program, ubytovanie bez nároku na samostatné lôžko a stravu, voda/energie.)
 • Dieťa 1-3 roky (Program, lektorné, pomôcky, spotrebný materiál, bez nároku na samostatné lôžko a stravu, voda/energie.)
 • Dieťa 3-6 rokov (Program, lektorné, pomôcky, spotrebný materiál, ubytovanie - samostatné lôžko a strava plná penzia (detská), voda/energie.)
 • Dieťa 6-12 rokov (Program, lektorné, pomôcky, spotrebný materiál, ubytovanie - samostatné lôžko a strava plná penzia (detská), voda/energie.)
 • Dospelý, príp. dieťa nad 12 rokov (Program, lektorné, pomôcky, spotrebný materiál, ubytovanie - samostatné lôžko, strava plná penzia (dospelá), voda/energie.)

Miesto
Kubasova chalupa
562 01, Sudislav nad Orlicí 11, www.kubasovachalupa.cz

Info
Erika Župová, mamapodsahrat@gmail.com,  +421917561699

O Lektorkách:

Erika Župová, zakladateľka Občianskeho združenia Mama poď sa hrať, v súčasnosti jeho riaditeľka a lektorka .  Ako lektorka zážitkových pobytov pôsobí už piaty rok, zároveň je lektorkou seminárov o Montessori pedagogike a tiež pôsobí v oblasti poradenstva pre existujúce a vznikajúce škôlky a detské centrá, ktorých nápňou je výuka pedagogikou Marie Montessori.  Matka sedemročného syna, ktorý je od narodenia silným zdrojom a inšpiráciou na hľadanie stále hodnotnejších spôsobov ako tráviť spoločný rodinný čas.

Lucie Vybíral Pastrňáková, Lektorka jógy a Pilatesovej metódy, v súčasnosti žije v Říčanoch, kde vedie kurzy Hatha jógy a Pilates pre dospelých, pôsobí ako externá lektorka v niekoľkých školách a škôlkach, kde pracuje s deťmi vo veku od dvoch rokov až po teenagerov. Prácu s dospelými vníma ako neustále sa rozrastajúcu rodinu založenú na synergickom prepojení otvorenosti, priateľstva a vzájomného zdieľania. Práca s deťmi predstavuje pre Luciu denné dobíjanie životnej energie s ďalekosiahlym presahom a inšpiráciou k práci na sebe, k znovuobjavovaniu už zabudnutého a k čírej radosti zo zážitku. 

 

Odporúčanie:
Prihláste sa čo najskôr, pokiaľ je ešte voľné miesto... 😉

Objednávkový formulár